کد خبر : 237
تاریخ انتشار : دوشنبه 11 اردیبهشت 1402 - 12:56

تغییر دوباره رنکینگ اتحادیه جهانی با پان آمریکن؛ تیلور و اسکارپینو از ستاره‌های مسابقات بوینس‌آیرس

تغییر دوباره رنکینگ اتحادیه جهانی با پان آمریکن؛ تیلور و اسکارپینو از ستاره‌های مسابقات بوینس‌آیرس
بعد از برگزاری مسابقات کشتی قهرمانی دو قاره آسیا و اروپا در آستانه قزاقستان و زاگرب کرواسی، حالا مسابقات قهرمانی قاره آمریکا نیز در بوینس‌آیرس در آستانه برگزاری است.

مسابقات قاره‌ای آسیا و اروپا طی هفته‌های گذشته در دو شهر آستانه و زاگرب برگزار شد و از روز ۱۳ تا ۱۶ اردیبهشت نیز مسابقات قهرمانی قاره آمریکا (پان آمریکن) در کشور آرژانتین به انجام خواهد رسید.

در شرایطی که علاوه بر چهار تورنمنت رنکینگ‌دار اتحادیه جهانی که دو تای آن در بهمن و اسفند گذشته در کرواسی و مصر به انجام رسید و دو تای بعدی هم خرداد و تیر در قرقیزستان و مجارستان برگزار خواهد شد، مسابقات قاره‌ای از رنک قابل توجهی برخوردار است.

به این ترتیب بعد از آنکه برگزاری مسابقات قهرمانی آسیا و اروپا رنکینگ اوزان دهگانه کشتی آزاد و فرنگی را تغییر داد، حالا آخرین تغییر در رنکینگ کشتی‌گیران بعد از برگزاری پان آمریکن اتفاق خواهد افتاد، جایی که به نظر مثل همیشه آمریکا قهرمان مقتدر آن خواهد بود.

آمریکایی‌ها معمولاً با نفرات اصلی خود در این رقابت‌ها شرکت می‌کنند و این بار هم کشتی‌گیرانی که در مسابقات اوپن غایب بوده و مجوز حضور در فاینال ایکس (مرحله پایانی انتخابی آمریکا) را دارند، قرار است در پان آمریکن برای این تیم روی تشک بروند.

حتی دیوید تیلور که کمتر در مسابقه شرکت می‎کند نیز در بوینس‌آیرس به مصاف حریفان خواهد رفت. اتحادیه جهانی کشتی از او و اسکارپینو سنگین وزن کوبایی به‌عنوان نفرات شاخصی که در پان آمریکن حضور دارند، یاد کرده است.

برچسب ها :

ناموجود