کد خبر : 228
تاریخ انتشار : دوشنبه 11 اردیبهشت 1402 - 12:53

دیوید تیلور به شایعات مربوط به مسابقات جهانی ۲۰۲۳ خاتمه داد

دیوید تیلور به شایعات مربوط به مسابقات جهانی ۲۰۲۳ خاتمه داد
در شرایطی که عنوان می‌شد که احتمال غیبت دیوید تیلور در مسابقات جهانی ۲۰۲۳ وجود دارد، او برای حضور در مرحله پایانی انتخابی تیم ملی آمریکا اعلام آمادگی کرد.

مسابقات جهانی کشتی ۲۰۲۳ که اولین مرحله از گزینشی المپیک ۲۰۲۴ پاریس است، روزهای ۲۵ شهریور تا ۲ مهر ماه در بلگراد برگزار خواهد شد.

کشورهای مختلف این روزها درگیر مسابقات انتخابی برای معرفی ملی‌پوشان‌ خود هستند. در همین راستا در روزهای گذشته مسابقات اوپن (قهرمان کشوری) کشتی آزاد آمریکا به انجام رسید و نفرات برتر این رقابت‌ها مجوز حضور در فاینال ایکس (مرحله پایانی) را دریافت کردند.

 

در وزن ۸۶ کیلوگرم برخلاف انتظار، این زاهید والنسیا نبود که به فاینال ایکس رسید. او در فینال اوپن مغلوب آرون باروکس شد.

در روزهای گذشته خبرهایی در آمریکا مبنی بر غیبت دیوید تیلور در مسابقات فاینال ایکس و در پی آن رقابت‌های جهانی بلگراد وجود داشت، چرا که او برای شرکت در مرحله پایانی انتخابی آمریکا اعلام آمادگی نکرده بود.

برخی بر این باور بودند تیلور ترجیح می‌دهد خود را برای کسب دومین طلای المپیکش در پاریس آماده کند و قید مسابقات جهانی ۲۰۲۳ را زده، اما این اتفاق نیفتاد و او امروز برای شرکت در فاینال ایکس اعلام آمادگی کرد.

بنابراین تیلور خرداد ماه برای رسیدن به دوبنده وزن ۸۶ کیلوگرم تیم ملی آزاد آمریکا با آرون باروکس مبارزه خواهد کرد. برنده دو مبارزه از سه کشتی، ملی‌پوش خواهد شد.

برچسب ها :

ناموجود