عبدولی: چه بنا باشد و چه نباشد دوست دارم به تیم ملی کمک کنم/ قسمت نشد به چین بروم

عبدولی: چه بنا باشد و چه نباشد دوست دارم به تیم ملی کمک کنم/ قسمت نشد به چین برومتاریخ انتشار : سه شنبه 3 خرداد 1401 - 9:18
علیرضا ده بزرگی علیرضا ده بزرگی
مشاهده پروفایل
684 مشاهده
قهرمان پیشین کشتی فرنگی جهان تاکید کرد که هر موقع از او برای مربیگری دعوت کنند، این دعوت را خواهد پذیرفت و برایش مهم نیست با چه کسی کار کند.

سعید عبدولی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص اینکه آیا این روزها فعالیتی در کشتی دارد، اظهار داشت: کشتی که نه، اما برای سلامتی‌ام تمرین می‌کنم. دوره کشتی‌ام دیگر تمام شد و بالای سر پسر و برادرهایم هستم و امیدوار هستم آنها کارشان در کشتی خوب پیش برود.

وی در مورد وضعیت دو برادرش که در تیم‌های پایه مدعی هستند، گفت: علیرضا که در ۷۷ کیلوگرم کشتی می‌گیرد اکنون در اردوی تیم ملی جوانان حضور دارد و امیرحسین هم در اردوی نوجوانان است.

دارنده مدال برنز المپیک ۲۰۱۶ ریو درخصوص اینکه قرار بود برای کشتی به چین برود، تصریح کرد: قرار بود هم برای مربیگری و هم کشتی گرفتن به این کشور بروم که قسمت نشد.

عبدولی تاکید کرد که دیگر کشتی نخواهد گرفت و در مورد اینکه آیا کار مربیگری را آغاز خواهد کرد؟، خاطرنشان کرد: هر موقع بگویند، می‌روم.

قهرمان پیشین کشتی فرنگی جهان در پاسخ به این سوال که آیا دوست دارد که در تیم ملی بزرگسالان با محمد بنا همکاری کند، گفت: هیچ فرقی ندارد با چه کسی کار کنم، مهم این است که به تیم ملی کمک کنم. اینکه چه کسی باشد و چه کسی نباشد، مهم نیست. من می‌خواهم در خدمت به کشور و پرچمم قدم بردارم.