اکبری: آماده رزم هستم، به تیم ملی هم نرسم به جایی بر نمی‌خورد/ هیچ کشتی‌گیری در جام تختی از پیش برنده نیست

اکبری: آماده رزم هستم، به تیم ملی هم نرسم به جایی بر نمی‌خورد/ هیچ کشتی‌گیری در جام تختی از پیش برنده نیستتاریخ انتشار : پنجشنبه 5 خرداد 1401 - 8:25
علیرضا ده بزرگی علیرضا ده بزرگی
مشاهده پروفایل
311 مشاهده
نایب‌ قهرمان کشتی آزاد جهان اعتقاد دارد از بین نفرات حاضر در جام تختی هیچ کشتی‌گیری نمی‌تواند خود را از پیش برنده بداند.

عزت‌الله اکبری در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم، درباره حضورش در جام تختی به‌عنوان سومین مرحله از چرخه انتخابی تیم ملی آزاد اظهار داشت: تمریناتم را زیر نظر فرشید قبادی در قائمشهر دنبال می‌کنم و تمرین بدنسازی‌ام با حسین شریفی است. خدا را شکر وضعیتم خوب است. البته یک مقدار به خاطر اینکه روزه می‌گرفتم اذیت شدم، اما حالا شرایطم خوب است و مشکلی ندارم.

وی وزن بدنش را ۸۶ و نیم کیلوگرم عنوان کرد و در مورد رقبایش در جام تختی گفت: فکر می‌کنم در این مرحله که حسن یزدانی حضور ندارد، محسن مصطفوی نفر اول قهرمان کشوری و علیرضا کریمی نفر اول انتخابی جام تختی اصلی‌ترین رقبایم باشند. ما کشتی‌گیر از پیش برنده نخواهیم داشت و کسی که بیشتر زحمت بکشد، برنده می‌شود.

این کشتی‌گیر راجع به اینکه قرار است نفر منتخب وزن ۸۶ کیلوگرم جام تختی در داخل ایران با حسن یزدانی کشتی بگیرد و یا در خارج از ایران، خاطرنشان کرد: برای من که فرق نمی‌کند و آماده رزم هستم.

اکبری انگیزه‌هایش برای رسیدن به دوبنده تیم ملی را بالا دانست و گفت: صد درصد آماده‌ام. از سال ۲۰۱۸ که به مسابقات جهانی رفتم دیگر در تیم ملی نبودم. من تمام تلاشم را می‌کنم که به دوبنده تیم ملی برسم، اما اگر هم به این مهم نرسم، به جایی برنمی‌خورد.

وی با اشاره به اینکه با همکاری محل کارش می‌تواند تمرینات خود را دنبال کند، تأکید کرد: از آقایان عطایی و رحیمی مدیرکل و رئیس اداره منابع طبیعی قائمشهر تشکر می‌کنم. با همکاری آنها مشکلی برای تایم‌های تمرینی‌ام ندارم و می‌توانم بدون مشکل تمرینم را برای حضور در جام تختی دنبال کنم.

برچسب ها :