علیرضا دبیر در انتخابات هیئت رئیسه اتحادیه جهانی کشتی شرکت خواهد کرد

علیرضا دبیر در انتخابات هیئت رئیسه اتحادیه جهانی کشتی شرکت خواهد کردتاریخ انتشار : جمعه 6 خرداد 1401 - 9:01
علیرضا ده بزرگی علیرضا ده بزرگی
مشاهده پروفایل
234 مشاهده
جلسه مهم علیرضا دبیر رئیس و حمید سوریان نایب رئیس فدراسیون کشتی، برگزار شد.
حمید سوریان نایب رئیس فدراسیون کشتی در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی، در مورد نشست خود با علیرضا دبیر گفت: طبق روال همیشگی جلسات کاری بنده و رئیس فدراسیون کشتی برگزار و در این جلسه چند ساعته تصمیمات مهمی گرفته شد.
نایب رئیس فدراسیون تصریح کرد: موضوع اصلی این جلسه تقسیم کار بین بنده و رئیس فدراسیون، به منظور پیشبرد هرچه بیشتر اهداف کشتی کشور در عرصه های داخلی و بین المللی بود.
سوریان ادامه داد: کشتی ایران در سال های اخیر توانسته دوباره در جمع سه تیم برتر دنیا قرار بگیرد و از لحاظ فنی رشد قابل ملاحظه ای داشته است، اما متأسفانه خلاء حضور نماینده ایران در هیئت رئیسه اتحادیه جهانی احساس می شود.
وی ادامه داد: طی مذاکراتی که با رئیس فدراسیون کشتی داشتم با پیشنهاد بنده مقرر شد تا بیشتر تمرکز من بر روی کارها  و امور جاری و داخلی فدراسیون به ویژه تیم های ملی کشتی در تمامی رده های سنی باشد تا فرصت بیشتری در اختیار ایشان به منظور اجرای برنامه های دیپلماسی ورزشی و ارتباط با سایر فدراسیون های ملی قرار گیرد.
سوریان در پایان خاطرنشان کرد: هدف نهایی ما از این تصمیمات حضور یک نماینده از کشورمان در هیئت رئیسه اتحادیه جهانی بود و انشاء اله به امید خدا رئیس فدراسیون کشتی  در انتخابات هیئت رئیسه اتحادیه جهانی که در جریان رقابت های جهانی صربستان برگزار می شود، شرکت خواهد کرد.