پشتام: به خاطر رنکینگ امیدوارم از قزاقستان دست پر برگردم

پشتام: به خاطر رنکینگ امیدوارم از قزاقستان دست پر برگردمتاریخ انتشار : شنبه 7 خرداد 1401 - 9:09
علیرضا ده بزرگی علیرضا ده بزرگی
مشاهده پروفایل
63 مشاهده
دارنده مدال برنز کشتی فرنگی جهان تاکید کرد که امید زیادی به تورنمنت قزاقستان دارد و امیدوار است که با دست پر از این مسابقات برگردد تا رنکینگ بهتری در وزن ۸۲ کیلوگرم داشته باشد.

پژمان پشتام در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم در مورد اینکه قرار است در تورنمنت قزاقستان کشتی بگیرد، اظهار داشت: در وزن خودم، در ۸۲ کیلو کشتی می‌گیرم. مسابقه رنکینگ‌دار است و امیدوار هستم که دست پر از این تورنمنت برگردم و این مسئله روی رنکم در مسابقات جهانی کمکم کند.

وی ادامه داد: فعلاً رنک چهار وزن ۸۲ کیلو هستم و اگر در قزاقستان مدال بگیرم، این روی قرعه‌ام در جهانی کمکم می‌کند.

پشتام وضعیتش را برای حضور در این رقابت‌ها مناسب دانست و تاکید کرد: آماده‌ام، خداراشکر شرایطم خوب است و امیدوارم با دست پر از قزاقستان برگردم.

این کشتی‌گیر که بعد از ماه‌ها دوباره روی تشک می‌رود، تصریح کرد: این اولین مسابقه‌ام بعد از جهانی اسلو است. طبیعتا اگر در این فاصله در یک تورنمنت کشتی می‌گرفتم بهتر بود اما از بچه‌هایی که در نروژ کشتی گرفتند فقط میثم دلخانی به مسابقات نیکولای پتروف رفت و باقی جایی محک نخوردند و کار اکثر بچه‌ها از همین تورنمنت قزاقستان شروع می‌شود.

پشتام در مورد وضعیت پدرش که بیمار است نیز گفت: احتمال دارد بعد از اینکه از تورنمنت قزاقستان برگردم، یک جراحی در پیش داشته باشد. پزشک معالجش اینطور گفت و شاید باتوجه به اینکه غده‌ای که دارد نخاعش را درگیر کرده، لازم باشد جراحی کند.

برچسب ها :