رد درخواست برخی کشتی‌گیران برای حضور در جام تختی؛ سهمیه جدیدی داده نشد

رد درخواست برخی کشتی‌گیران برای حضور در جام تختی؛ سهمیه جدیدی داده نشدتاریخ انتشار : دوشنبه 9 خرداد 1401 - 10:30
علیرضا ده بزرگی علیرضا ده بزرگی
مشاهده پروفایل
22 مشاهده
درخواست تعدادی از کشتی‌گیرانی که بنا به دلایلی در دو مرحله قبلی چرخه نتوانستند سهمیه جام تختی را بگیرند؛ برای شانس دوباره و حضور در مسابقات تنکابن رد شد.

به نقل از خبرگزاری تسنیم، مسابقات جام تختی در رشته آزاد به عنوان سومین مرحله از چرخه انتخابی تیم ملی در سال ۲۰۲۲ طی دو روز ۱۹ و ۲۰ خرداد در تنکابن برگزار خواهد شد.

مرحله اول چرخه، پیکارهای قهرمانی کشور بود که دی ماه در گرگان برگزار شد و دو ماه پس از آن نیز رقابت‌های انتخابی جام تختی به انجام رسید و تعدادی از کشتی‌گیران در این دو رقابت موفق به کسب سهمیه شرکت در جام تختی شدند و عده دیگری نیز با کسب مدال در مسابقات جهانی از شرکت در دو مرحله قبلی چرخه معاف شده بودند که همه این نفرات در مرحله سوم به رقابت با هم خواهند پرداخت.

تعدادی از کشتی‌گیران که به هردلیلی در مراحل قبلی کشتی نگرفته و یا بعد از شکست، به مبارزه‌ها ادامه نداده بودند و به این شکل از چرخه حذف شدند، در چند روز اخیر درخواست خود را برای کسب سهمیه حضور در جام تختی به فدراسیون کشتی ارائه دادند که البته با هیچ‌کدام از این درخواست‌ها موافقت نشد.

به این ترتیب جز کشتی‌گیرانی که پیش از این فدراسیون کشتی نام آنها را در اوزان دهگانه به عنوان سهمیه‌داران جام تختی معرفی کرده بود، هیچ کشتی‌گیری مجوز حضور در این رقابت‌ها را پیدا نکرد

برچسب ها :