تورنمنت رنکینگ ایتالیا؛ مقصد بعدی فرنگی‌کاران/ جام پیتلانسکی در برنامه تیم بنا

تورنمنت رنکینگ ایتالیا؛ مقصد بعدی فرنگی‌کاران/ جام پیتلانسکی در برنامه تیم بناتاریخ انتشار : دوشنبه 9 خرداد 1401 - 13:22
علیرضا ده بزرگی علیرضا ده بزرگی
مشاهده پروفایل
47 مشاهده
به نظر می‌رسد که بعد از حضور در تورنمنت رنکینگ‌دار قزاقستان، جام بین‌المللی ایتالیا مقصد بعدی تیم ملی فرنگی ایران باشد.

به نقل از خبرگزاری تسنیم، تیم منتخب کشتی فرنگی ایران برای شرکت در مسابقات قزاقستان راهی آلماتی شده و تعدادی از فرنگی‌کاران در این تورنمنت محک خواهند خورد.

باتوجه به اینکه تاکنون سه مرحله از چرخه انتخابی تیم ملی در کشتی فرنگی تحت عنوان قهرمانی کشور، انتخابی جام تختی و جام تختی برگزار شده، پس از آن انتخاب قطعی محمد بنا برای سال ۲۰۲۲ براساس عملکرد اردویی و حضور در جام‌های بین‌المللی صورت خواهد گرفت.

تیم اعزامی به قزاقستان ۱۵ خرداد ماه به تهران بازمی‌گردد و از ۲۱ خرداد دور جدید تمرینات زیر نظر کادرفنی تیم ملی آغاز خواهد شد. تورنمنت بعدی که در برنامه محمد بنا قرار دارد، پیکارهای رنکینگ‌دار ایتالیاست که تعداد دیگری از مدعیان دوبنده تیم ملی فرنگی در این رقابت‌ها محک خواهند خورد.

اگر همچنان ابهامی باقی بماند و البته کشتی‌گیری با نظر محمد بنا نیاز به محک بیشتر داشته باشد، جام پیتلانسکی لهستان آخرین مسابقه‌ای خواهد بود که تیم منتخب کشتی فرنگی ایران در آن محک خواهد خورد.

مسابقات جهانی ۲۰۲۲ شهریور ماه امسال در بلگراد صربستان برگزار خواهد شد. تیم ملی فرنگی ایران در فاصله کمی با روس‌ها در سال ۲۰۲۱ نایب قهرمان جهان شد.