اکبرنژاد: وضعیت کشتی‌گیران امید را رصد می‌کنیم/ با ۳،۴ مرحله اردو به جهانی خواهیم رفت

اکبرنژاد: وضعیت کشتی‌گیران امید را رصد می‌کنیم/ با ۳،۴ مرحله اردو به جهانی خواهیم رفتتاریخ انتشار : چهارشنبه 11 خرداد 1401 - 9:09
علیرضا ده بزرگی علیرضا ده بزرگی
مشاهده پروفایل
29 مشاهده
مربی تیم کشتی آزاد زیر ۲۳ سال با اشاره به اینکه فدراسیون قصد اعزام تیم به قهرمانی آسیا را ندارد، تاکید کرد که وضعیت کشتی‌گیران رده سنی امید در مسابقات پیش رو رصد می‌شود.

تقی اکبرنژاد در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم، با اشاره به اینکه فدراسیون کشتی قصد اعزام تیم امید را به قهرمانی آسیا ندارد، اظهار داشت: این‌طور که پیداست تیم به آسیایی امیدها نمی‌رود و به همین دلیل فعلا اردوی مجزایی در این رده نداریم.

وی ادامه داد: فکر می‌کنم بعد از جام تختی تا حدود زیادی تکلیف کشتی‌گیرانی که شانس حضور در مسابقات امید را دارند، مشخص خواهد شد. ما در این مدت تمامی مسابقات را رصد کردیم و وضعیت کشتی‌گیران را درنظر می‌گیریم.

اکبرنژاد در پاسخ به این سوال که آیا اردوی امیدها بعد از پایان مسابقات جهانی بزرگسالان ۲۰۲۲ بلگراد آغاز خواهد شد، خاطرنشان کرد: پیش از جهانی بزرگسالان کارمان را استارت خواهیم زد. فکر می‌کنم حداقل پیش از جهانی ۳،۴ مرحله اردو خواهیم داشت و تیم‌مان که مشخص شد یک تورنمنت بین‌المللی هم خواهیم داشت. مسابقات جهانی هم آبان ماه برگزار خواهد شد.

این مربی تهرانی در مورد اینکه این روزها شاگردانش را کجا تمرین می‌دهد، گفت: در یافت آباد تمرین داریم، اتفاقاً عباس آقایی و علی عبداللهی که در رده نونهالان روی سکو رفتند از شاگردان من بودند.