محمدعلی گرایی: تمام فکر و ذکرم المپیک پاریس است

محمدعلی گرایی: تمام فکر و ذکرم المپیک پاریس استتاریخ انتشار : شنبه 14 خرداد 1401 - 14:51
علیرضا ده بزرگی علیرضا ده بزرگی
مشاهده پروفایل
91 مشاهده
دارنده سه مدال برنز کشتی فرنگی جهان تاکید کرد که تمام نگاهش به المپیک ۲۰۲۴ است و در این مسیر دو، سه مسابقه مهم را هم پیش‌روی خود می‌بیند. دارنده سه مدال برنز کشتی فرنگی جهان تاکید کرد که تمام نگاهش به المپیک ۲۰۲۴ است و در این مسیر دو، سه مسابقه مهم را هم پیش‌روی خود می‌بیند.

محمدعلی گرایی در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم، در خصوص وضعیتش بعد از آسیب‌دیدگی اظهار داشت: دو اردوی قبل بود که زانویم آسیب دید که البته نیازی به جراحی نداشت اما نظر پزشک این بود که یکی دو ماه استراحت کنم. وضعیتم از قبل خیلی بهتر شده اما هنوز نمی‌توانم تمرین کشتی انجام بدهم.

وی در مورد اینکه از چه زمانی روی تشک خواهد رفت، گفت: از اردوی بعدی روی تشک رفته و مرور فن خواهم کرد. باید دوباره شروع کنم و ببینم وضعیتم چطور می‌شود.

دارنده مدال برنز سال ۲۰۲۱ جهان در مورد اینکه آیا به سفر آلمان برای حضور در مسابقه‌ای که برای خداحافظی قهرمان آلمانی کشتی فرنگی جهان ترتیب داده شده، خواهد رسید؟ تاکید کرد: آنجا خیلی بحث مسابقه مطرح نیست و برای خداحافظی استابلر این مسابقه را ترتیب داده‌اند. مبارزه جدی در کار نیست، ضمن اینکه تک کشتی است. من و رضا به آلمان خواهیم رفت.

این کشتی‌گیر که پیش از این از عملکرد مدیرکل سابق ورزش و جوانان استانش انتقاد داشت، در مورد مدیر جدید تصریح کرد: آدم خوبی است و نسبت به مدیر قبلی بهتر عمل بوده، البته هنوز برای ما کاری انجام نشده اما باید دید شرایط درآینده چطور خواهد شد.

گرایی درخصوص وضعیت استخدامش و همچنین منزل مسکونی‌ای که در شیراز قرار بود به او، برادر و مربی‌اش اهدا شود، گفت: در مورد موضوع استخدامم هیچ اتفاق خاصی نیفتاده و خودم هم نمی‌دانم کجای کار هستم. در مورد آن خانه هم بنده خدایی که می‌خواست جایزه را بدهد، پیگیر است اما ما خودمان وقت نکردیم این مسئله  را به خاطر تمرینات و اردوها پیگیری کنیم.

کاپیتان تیم ملی فرنگی در خصوص اینکه او امسال همچنان شانس مدال طلای تیم ملی ایران در جهانی بلگراد محسوب می‌شود، عنوان کرد: تمام فکر و ذکرم المپیک پاریس است، حالا این وسط دو سه مسابقه مهم دیگر هم هست که ان‌شا‌ءالله بتوانم این چند مسابقه را خوب سپری کرده و نقطه اوج کارم در المپیک باشد که بهترین نتیجه را بگیرم.

گرایی در خاتمه در پاسخ به این سوال که تا دو سال آینده نیز می‌تواند وزنش را برای ۷۷ کیلوگرم حفظ کند، گفت: من همین الان هم مشکل وزنی ندارم و بین ۷۸ تا ۷۹ کیلوگرم هستم.